Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 – Klasse tot 60 kilogram mannen
Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
Gehouden in | Tokio | |||||||||||||
Jaar | 2021 | |||||||||||||
Data | 24 juli | |||||||||||||
Sport | Judo | |||||||||||||
Accommodatie(s) | Nippon Budokan | |||||||||||||
Deelnemers | 23 atleten uit 23 landen | |||||||||||||
Medailles | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
| ||||||||||||||
|
Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 | |||
---|---|---|---|
Mannen | Gemengd | Vrouwen | |
–60 kg | –48 kg | ||
–66 kg | –52 kg | ||
–73 kg | –57 kg | ||
–81 kg | –63 kg | ||
–90 kg | –70 kg | ||
–100 kg | –78 kg | ||
+100 kg | +78 kg | ||
Team |
Het judotoernooi in de klasse tot 60 kilogram voor mannen op de Olympische Zomerspelen 2020 vond plaats op zaterdag 24 juli 2021. Regerend olympisch kampioen was Beslan Moedranov uit Rusland; hij was niet aanwezig en was derhalve niet in staat zijn titel te verdedigen.
Toernooischema
Laatste 4
Halve finale | Finale | |||||
Yang Yung-wei | 01 | |||||
Luka Mkheidze | 00 | |||||
Yang Yung-wei | 00 | |||||
Naohisa Takato | 10 | |||||
Naohisa Takato | 01 | |||||
Yeldos Smetov | 00 |
Herkansingen
Herkansing | Bronzen medaille | |||||||
Tornike Tsjakadoea | 10 | |||||||
Artem Lesjoek | 00 | Tornike Tsjakadoea | 00 | |||||
Yeldos Smetov | 01 | |||||||
Herkansing | Bronzen medaille | |||||||
Kim Won-jin | 00 | |||||||
Lukhumi Chkhvimiani | 00 | Luka Mkheidze | 10 | |||||
Kim Won-jin | 10 | |||||||
Groep A
1e ronde | 2e ronde | kwartfinale | |||||||||||
Robert Msjvidobadze | 00 | ||||||||||||
Tornike Tsjakadoea | 01 | ||||||||||||
Amartuvshin Dashdavaa | |||||||||||||
Tornike Tsjakadoea | 01 | ||||||||||||
Tornike Tsjakadoea | 00 | ||||||||||||
Yang Yung-wei | 10 | ||||||||||||
Yang Yung-wei | 10 | ||||||||||||
Yanislav Gerchev | 00 | ||||||||||||
Lenin Preciado | 00 | ||||||||||||
Yanislav Gerchev | 10 |
Groep B
1e ronde | 2e ronde | kwartfinale | |||||||||||
Francisco Garrigos | 00 | ||||||||||||
Luka Mkheidze | 01 | ||||||||||||
Luka Mkheidze | 10 | ||||||||||||
Artem Lesjoek | 00 | ||||||||||||
Sharafuddin Lutfillaev | 00 | ||||||||||||
Artem Lesjoek | 01 | ||||||||||||
Artem Lesjoek | 10 | ||||||||||||
José Ramos | 00 |
Groep C
1e ronde | 2e ronde | kwartfinale | |||||||||||
Naohisa Takato | 10 | ||||||||||||
Jorre Verstraeten | 00 | ||||||||||||
Jorre Verstraeten | 01 | ||||||||||||
Moritz Plafky | 00 | ||||||||||||
Naohisa Takato | 10 | ||||||||||||
Lukhumi Chkhvimiani | 00 | ||||||||||||
Lukhumi Chkhvimiani | 10 | ||||||||||||
Karamat Huseynov | 00 | ||||||||||||
Ashley McKenzie | 00 | ||||||||||||
Karamat Huseynov | 01 |
Groep D
1e ronde | 2e ronde | kwartfinale | |||||||||||
Yeldos Smetov | 10 | ||||||||||||
Mihraç Akkuş | 00 | ||||||||||||
Mihraç Akkuş | 10 | ||||||||||||
Ngawang Namgyel | 00 | ||||||||||||
Yeldos Smetov | 10 | ||||||||||||
Kim Won-jin | 00 | ||||||||||||
Kim Won-jin | 10 | ||||||||||||
Eric Takabatake | 00 | ||||||||||||
Soukphaxay Sithisane | 00 | ||||||||||||
Eric Takabatake | 10 |
Externe links
- Draw