Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 – Klasse tot 90 kilogram mannen
Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
Gehouden in | Tokio | |||||||||||||
Jaar | 2021 | |||||||||||||
Data | 27 juli | |||||||||||||
Sport | Judo | |||||||||||||
Accommodatie(s) | Nippon Budokan | |||||||||||||
Deelnemers | 33 atleten uit 33 landen | |||||||||||||
Medailles | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
| ||||||||||||||
|
Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 | |||
---|---|---|---|
Mannen | Gemengd | Vrouwen | |
–60 kg | –48 kg | ||
–66 kg | –52 kg | ||
–73 kg | –57 kg | ||
–81 kg | –63 kg | ||
–90 kg | –70 kg | ||
–100 kg | –78 kg | ||
+100 kg | +78 kg | ||
Team |
Het judotoernooi in de klasse tot 90 kilogram voor mannen op de Olympische Zomerspelen 2020 vond plaats op dinsdag 27 juli 2021. Regerend olympisch kampioene was Mashu Baker uit Japan. Nederland werd in deze klasse vertegenwoordigd door Noël van 't End; hij werd zevende.
Resultaten
Laatste vier
Halve finale | Finale | |||||
Mikhail Igolnikov | 00 | |||||
Lasja Bekaoeri | 01 | |||||
Lasja Bekaoeri | 01 | |||||
Eduard Trippel | 00 | |||||
Mihael Žgank | 00 | |||||
Eduard Trippel | 01 | |||||
Herkansingen
Herkansing | Bronzen medaille | |||||
Davlat Bobonov | 10 | |||||
Mihael Žgank | 00 | |||||
Nikoloz Sherazadishvili | 00 | |||||
Davlat Bobonov | 01 | |||||
Herkansing | Bronzen medaille | |||||
Krisztián Tóth | 01 | |||||
Mikhail Igolnikov | 00 | |||||
Noël van 't End | 00 | |||||
Krisztián Tóth | 01 | |||||
Groep A
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | |||||||||||
Nikoloz Sherazadishvili | 01 | |||||||||||||
Gantulgyn Altanbagana | 00 | |||||||||||||
Nikoloz Sherazadishvili | 10 | |||||||||||||
Marcus Nyman | 00 | |||||||||||||
Nantenaina Finesse | 00 | |||||||||||||
Marcus Nyman | 10 | |||||||||||||
Nikoloz Sherazadishvili | 00 | |||||||||||||
Mikhail Igolnikov | 10 | |||||||||||||
Mikhail Igolnikov | 10 | |||||||||||||
Celtus Dossou Yovo | 00 | |||||||||||||
Mikhail Igolnikov | 01 | |||||||||||||
Mammadali Mehdiyev | 00 | |||||||||||||
Rafael Macedo | 00 | |||||||||||||
Islam Bozbayev | 10 | |||||||||||||
Islam Bozbayev | 00 | |||||||||||||
Mammadali Mehdiyev | 01 | |||||||||||||
Groep B
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | |||||||||||
Lasja Bekaoeri | 10 | |||||||||||||
Piotr Kuczera | 00 | |||||||||||||
Lasja Bekaoeri | 10 | |||||||||||||
Li Kochman | 01 | |||||||||||||
David Klammert | 00 | |||||||||||||
Li Kochman | 10 | |||||||||||||
Lasja Bekaoeri | 10 | |||||||||||||
Davlat Bobonov | 00 | |||||||||||||
Davlat Bobonov | 01 | |||||||||||||
Nicholas Mungai | 00 | |||||||||||||
Davlat Bobonov | 10 | |||||||||||||
Quedjau Nhabali | 00 | |||||||||||||
Robert Florentino | 00 | |||||||||||||
Quedjau Nhabali | 01 | |||||||||||||
Groep C
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | |||||||||||
Noël van 't End | 10 | |||||||||||||
Paolo Persoglia | 00 | |||||||||||||
Noël van 't End | 01 | |||||||||||||
Axel Clerget | 00 | |||||||||||||
Axel Clerget | 10 | |||||||||||||
Komronshokh Ustopiriyon | 00 | |||||||||||||
Noël van 't End | 00 | |||||||||||||
Mihael Žgank | 10 | |||||||||||||
Iván Felipe Silva Morales | 00 | |||||||||||||
Mihael Žgank | 01 | |||||||||||||
Mihael Žgank | 01 | |||||||||||||
Colton Brown | 00 | |||||||||||||
Colton Brown | 11 | |||||||||||||
Raphael Schwendinger | 00 | |||||||||||||
Groep D
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | |||||||||||
Krisztián Tóth | 10 | |||||||||||||
Popole Misenga | 00 | |||||||||||||
Krisztián Tóth | 10 | |||||||||||||
Shoichiro Mukai | 00 | |||||||||||||
Rémi Feuillet | 00 | |||||||||||||
Shoichiro Mukai | 10 | |||||||||||||
Krisztián Tóth | 00 | |||||||||||||
Eduard Trippel | 10 | |||||||||||||
Nemanja Majdov | 00 | |||||||||||||
Eduard Trippel | 01 | |||||||||||||
Eduard Trippel | 10 | |||||||||||||
Gwak Dong-han | 00 | |||||||||||||
Gwak Dong-han | 10 | |||||||||||||
Kwadjo Anani | 00 | |||||||||||||
|